12 ładowarek GreenWay w centrach handlowych Auchan. Znamy lokalizacje

12 ładowarek GreenWay w centrach handlowych Auchan. Znamy lokalizacje

Centra handlowe Auchan dostaną 12 kolejnych ładowarek dla aut elektrycznych.
Centra handlowe Auchan dostaną 12 kolejnych ładowarek dla aut elektrycznych.
Źródło zdjęć: © fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News
Marcin Łobodziński
20.03.2019 13:05, aktualizacja: 13.03.2023 14:15

Sieć handlowa Auchan zobowiązała się do postawieniu kolejnych ładowarek dla samochodów elektrycznych przy swoich centrach handlowych. Dostawcą urządzeń i usługi ładowania jest GreenWay Polska.

Obecnie w dziewięciu lokalizacjach przy sklepach Auchan są już ładowarki dla aut elektrycznych. Kolejnych dwanaście zostanie zainstalowanych do końca roku. Pojawią się w Bielsku-Białej, Żorach, Mikołowie, Sosnowcu, Wałbrzychu, Piasecznie, Białymstoku, Rumi, Warszawie oraz w Płocku.

Mowa o szybkich urządzeniach ładujących mocą 50 kW. Oznacza to, że podładowanie auta elektrycznego zajmie kilkanaście minut, a całkowicie rozładowana bateria 40 kW może zostać naładowana do 80 proc. w czasie 40 min.

– Z myślą o komforcie naszych klientów stale wprowadzamy udogodnienia w Centrach Handlowych Auchan i w ich otoczeniu. Z myślą o właścicielach samochodów elektrycznych, którzy odwiedzają nasze obiekty i popularyzacji rozwiązań ekologicznych zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy ze spółką GreenWay, operatorem szybkich ładowarek samochodów elektrycznych. Już wkrótce klienci kolejnych naszych centrów handlowych będą mogli korzystać z tych urządzeń – mówi Cezary Smektała, dyrektor operacyjny Ceetrus Polska, zarządcy centrami Auchan w Polsce.

– Poszerzając współpracę z Ceetrus Polska, zwiększamy zasięg naszej sieci ładowania. Centra Handlowe Auchan to znakomite lokalizacje dla naszych ładowarek – mówi Rafał Czyżewski, Prezes GreenWay Polska. – Są dogodnie zlokalizowane, dysponują odpowiednim zapleczem, które cenią kierowcy. Jesteśmy przekonani, że na rozszerzeniu naszej współpracy skorzystają klienci nie tylko GreenWay, ale też Centra Handlowe Auchan.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)