Samochody i miasta przyszłości są projektowane wokół potrzeb człowieka - Bartosz Dobrowolski o Mercedesie EQC

Na lewym fotelu najnowszego, elektrycznego Mercedesa EQC tym razem zasiadł ekspert branży technologicznej, mentor i konsultant rynku nieruchomości - Bartosz Dobrowolski.

W swojej pracy, gość drugiego odcinka cyklu "Moje nowe auto będzie elektryczne, bo…", zajmuje się integracją najnowszych technologii w procesy projektowe zaangażowane przy tworzeniu m.in miast przyszłości, oraz inteligentnych, przyjaznych miejsc pracy.

Co będzie miał do powiedzania na temat najnowszego dziecka Mercedesa człowiek, który całe zawodowe życie poświęcił myśleniu o innowacjach? Czy model EQC sprosta testowi przeprowadzonemu przez kogoś wywodzącego się z branży, która zawsze musi być o krok przed innymi i nadaje w XXI wieku ton rozwoju świata?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania, a także inne, m.in. czy łatwo jest znaleźć w mieście stacje ładowania, ile ono kosztuje i trwa znajdziecie w powyższym materiale wideo.

Partnerem filmu jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Słynne monster trucki [cz. 1] Telematyka to zysk dla firmy i pracownika. Przedsiębiorstwo oszczędza, a zatrudniony lepiej pracuje i zarabia Akumulatory w autach elektrycznych ulepszają się i zmieniają świat na lepsze Bugatti Veyron - wersje specjalne na 100 zdjęciach Najmocniejsze nowe kombi na polskim rynku Finał wielkiego starcia w segmencie E: BMW vs Lexus vs Maserati vs Volvo [cz.5] Testy samochodów na Autokult.pl - podsumowanie roku 2015 Temat tygodnia: tydzień wysokich mocy Rozwiązanie, które poprawia warunki pracy, by pracownicy przynosili dodatkowy zysk 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 2] Rolls-Royce'y dla najbardziej wymagających - wyjątkowe egzemplarze na specjalne zamówienie [cz.2] Nie licz na policję, licz na siebie. Skradzione auto rzadko wraca do właściciela