Samochody i miasta przyszłości są projektowane wokół potrzeb człowieka - Bartosz Dobrowolski o Mercedesie EQC

Na lewym fotelu najnowszego, elektrycznego Mercedesa EQC tym razem zasiadł ekspert branży technologicznej, mentor i konsultant rynku nieruchomości - Bartosz Dobrowolski.

W swojej pracy, gość drugiego odcinka cyklu "Moje nowe auto będzie elektryczne, bo…", zajmuje się integracją najnowszych technologii w procesy projektowe zaangażowane przy tworzeniu m.in miast przyszłości, oraz inteligentnych, przyjaznych miejsc pracy.

Co będzie miał do powiedzania na temat najnowszego dziecka Mercedesa człowiek, który całe zawodowe życie poświęcił myśleniu o innowacjach? Czy model EQC sprosta testowi przeprowadzonemu przez kogoś wywodzącego się z branży, która zawsze musi być o krok przed innymi i nadaje w XXI wieku ton rozwoju świata?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania, a także inne, m.in. czy łatwo jest znaleźć w mieście stacje ładowania, ile ono kosztuje i trwa znajdziecie w powyższym materiale wideo.

Partnerem filmu jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Ford Fiesta Proto by Stec Motorsport - prawdziwy wilk w owczej skórze Rozwiązania techniczne i technologiczne z lotnictwa i kosmonautyki w motoryzacji [cz.1] Najciekawsze premiery minionego roku - 13 najważniejszych nowych aut dla ludu 10 najtańszych SUV-ów i crossoverów na polskim rynku Wielkie starcie w segmencie E: Maserati Ghibli vs Jaguar XF [cz.2] W jakich samochodach odbywają się egzaminy na prawo jazdy kategorii B w Polsce? Pinnacle Portfolio - najcenniejsza kolekcja wystawiona kiedykolwiek na aukcji [cz.1 - klasyki] "Wolę spotkać na drodze pijanego kierowcę, niż takiego...". O autach dostawczych opowiada zawodowiec Filmowe supersamochody z Need for Speed Jozef Kabaň o koncepcie VisionS i przyszłości marki Škoda W redakcji Autokult.pl: Temat tygodnia - tydzień z kabrioletami, Volvo S90, BMW 440i i kamienie milowe Pojedynki samochodów z samolotami [cz. 1]