Samochody i miasta przyszłości są projektowane wokół potrzeb człowieka - Bartosz Dobrowolski o Mercedesie EQC

Na lewym fotelu najnowszego, elektrycznego Mercedesa EQC tym razem zasiadł ekspert branży technologicznej, mentor i konsultant rynku nieruchomości - Bartosz Dobrowolski.

W swojej pracy, gość drugiego odcinka cyklu "Moje nowe auto będzie elektryczne, bo…", zajmuje się integracją najnowszych technologii w procesy projektowe zaangażowane przy tworzeniu m.in miast przyszłości, oraz inteligentnych, przyjaznych miejsc pracy.

Co będzie miał do powiedzania na temat najnowszego dziecka Mercedesa człowiek, który całe zawodowe życie poświęcił myśleniu o innowacjach? Czy model EQC sprosta testowi przeprowadzonemu przez kogoś wywodzącego się z branży, która zawsze musi być o krok przed innymi i nadaje w XXI wieku ton rozwoju świata?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania, a także inne, m.in. czy łatwo jest znaleźć w mieście stacje ładowania, ile ono kosztuje i trwa znajdziecie w powyższym materiale wideo.

Partnerem filmu jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Sportowy Samochód Roku 2014 Czytelników Autokult.pl - wyniki plebiscytu Puchar hot hatchów: Mini John Cooper Works vs Alfa Romeo Giulietta Veloce [runda 2] 10 sportowych samochodów wolniejszych od Tesli Model S Na czym polega wsparcie Tour de France przez Škodę? Współczesne samochody, które nie są egzotykami, ale będą cenionymi klasykami [cz.1] Pojedynki samochodów z samolotami [cz. 1] Czy da się połączyć zalety minivana i auta dla biznesu? Samochody przyszłości z przeszłości [cz. 3] Wielkie starcie w segmencie E: Audi A6 vs Lexus GS [cz.4] Reliant Robin i inne niezwykłe trzykołowce Nowa Formuła 1 na sezon 2017 - zmiany techniczne oraz ich efekty Żegnamy króla: odchodzi Mercedes-Benz SLS AMG

Popularne w tym tygodniu:

Auta, które zmieniły historię. 9 najważniejszych modeli [Przegląd redakcji #1]