Samochody i miasta przyszłości są projektowane wokół potrzeb człowieka - Bartosz Dobrowolski o Mercedesie EQC

Na lewym fotelu najnowszego, elektrycznego Mercedesa EQC tym razem zasiadł ekspert branży technologicznej, mentor i konsultant rynku nieruchomości - Bartosz Dobrowolski.

W swojej pracy, gość drugiego odcinka cyklu "Moje nowe auto będzie elektryczne, bo…", zajmuje się integracją najnowszych technologii w procesy projektowe zaangażowane przy tworzeniu m.in miast przyszłości, oraz inteligentnych, przyjaznych miejsc pracy.

Co będzie miał do powiedzania na temat najnowszego dziecka Mercedesa człowiek, który całe zawodowe życie poświęcił myśleniu o innowacjach? Czy model EQC sprosta testowi przeprowadzonemu przez kogoś wywodzącego się z branży, która zawsze musi być o krok przed innymi i nadaje w XXI wieku ton rozwoju świata?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania, a także inne, m.in. czy łatwo jest znaleźć w mieście stacje ładowania, ile ono kosztuje i trwa znajdziecie w powyższym materiale wideo.

Partnerem filmu jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Sprawdź swoją wiedzę o samochodach - quiz motoryzacyjny Autokult.pl [cz.1] Rozwiązanie: quiz motoryzacyjny Autokult.pl [cz.1] Samochody elektryczne kontra wodorowe. Która opcja wygra? Pół żartem, pół serio - prowizoryczne naprawy i modyfikacje, z których MacGyver byłby dumny 10 najdroższych samochodów zlicytowanych w 2014 roku Pinnacle Portfolio - najcenniejsza kolekcja wystawiona kiedykolwiek na aukcji [cz.1 - klasyki] Żegnamy króla: odchodzi Mercedes-Benz SLS AMG Najszybsze samochody Nürburgringu Rozwiązania techniczne i technologiczne z lotnictwa i kosmonautyki w motoryzacji [cz.2] Drag racing – pojedynki nietypowych maszyn Czy mobilna hybryda 2w1 sprawdzi się w pracy dziennikarza motoryzacyjnego? Sportowy Samochód Roku 2013 - wybór redakcji Autokult.pl

Popularne w tym tygodniu:

Świat z perspektywy długodystansowca. "Elektromobilność jest nieunikniona"