Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców

Samochody i miasta przyszłości są projektowane wokół potrzeb człowieka - Bartosz Dobrowolski o Mercedesie EQC

Na lewym fotelu najnowszego, elektrycznego Mercedesa EQC tym razem zasiadł ekspert branży technologicznej, mentor i konsultant rynku nieruchomości - Bartosz Dobrowolski.

W swojej pracy, gość drugiego odcinka cyklu "Moje nowe auto będzie elektryczne, bo…", zajmuje się integracją najnowszych technologii w procesy projektowe zaangażowane przy tworzeniu m.in miast przyszłości, oraz inteligentnych, przyjaznych miejsc pracy.

Co będzie miał do powiedzania na temat najnowszego dziecka Mercedesa człowiek, który całe zawodowe życie poświęcił myśleniu o innowacjach? Czy model EQC sprosta testowi przeprowadzonemu przez kogoś wywodzącego się z branży, która zawsze musi być o krok przed innymi i nadaje w XXI wieku ton rozwoju świata?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania, a także inne, m.in. czy łatwo jest znaleźć w mieście stacje ładowania, ile ono kosztuje i trwa znajdziecie w powyższym materiale wideo.

Partnerem filmu jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Filmowe supersamochody z Need for Speed 10 najtańszych SUV-ów i crossoverów na polskim rynku Współczesne samochody, które nie są egzotykami, ale będą cenionymi klasykami [cz.1] "Wolę spotkać na drodze pijanego kierowcę, niż takiego...". O autach dostawczych opowiada zawodowiec Top Gear na fali kontrowersji [cz. 1] Samochody sportowe jako pick-upy Sprawdź swoją wiedzę o samochodach - quiz motoryzacyjny Autokult.pl [cz.1] 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 2] Opel OnStar jako opiekun kierowcy w czasie podróży rodzinnych w nowym Oplu Zafirze Rodzinny Samochód Roku 2013 - wyniki plebiscytu Czytelników Czym są systemy teleinformatyczne i w jaki sposób pomagają zarządzać flotą? Škoda i rowery – wczesna historia i współczesność marki