Sprawdź VIN samochodu przed zakupem. Nowe narzędzie AutoCentrum.pl

Świat z perspektywy długodystansowca. "Elektromobilność jest nieunikniona"

Mercedes EQC to początek fali zmian, jaką niesie przyszłość szeroko rozumianej mobilności. Marcin Konieczny mistrz świata w triatlonie na dystansie "Iron Man", człowiek, który pomaga menadżerom zwiększać kompetencje w zakresie przywództwa, zasiada na fotelu kierowcy po to, by ocenić czy są to zmiany w dobrym kierunku...

Czy da się nim pojechać w trasę? Ile trwa ładowanie? Czy użytkowanie go sprawdza się w praktyce? Czy jest to konwencjonalny, praktyczny samochód, czy podczas jazdy nim trzeba iść na jakieś kompromisy? No i przede wszystkim, czy jest to samochód w pełni ekologiczny, a jeśli nie to czy jest on rzeczywiście przyjaźniejszy dla środowiska niż samochód z silnikiem diesla? To tylko parę spośród pytań, które zadaje nasz dzisiejszy gość.

Jedno jest pewne człowiek o niebagatelnych "osiągach", czy też raczej osiągnięciach — no bo w końcu to mistrz świata Iron Man — był pod wrażeniem dynamicznych właściwości Mercedesa EQC. Reszta i jeszcze wiecej pytań i odpowiedzi w poniższym materiale filmowym:

Partnerem treście jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Koniec Audi w Le Mans i WEC - żegnamy mistrza Najmocniejsze nowe kombi na polskim rynku Wyjątkowe samochody inspirowane lotnictwem [cz.1] Project One rozłożony na czynniki pierwsze: rozmowa z René Wollmannem, twórcą hiperauta AMG Tour de France 2016 – ponad wiek giganta, ponad dekada wsparcia Škody Kierowcy Formuły 1 i ich prywatne samochody Sportowy Samochód Roku 2013 według Czytelników Autokult.pl Ford Fiesta Proto by Stec Motorsport - prawdziwy wilk w owczej skórze Budowa nadwozi samochodowych - typy, historia i stosowane materiały Telematyka pomaga rozwijać biznes. Jak działa ta technologia? Tłumaczymy krok po kroku Zarządzanie pojazdami i mobilnymi pracownikami. Technologie zmieniają sposób, w jaki pracujemy Słowo, którego boją się pracodawcy i pracownicy. Czym tak naprawdę jest restrukturyzacja?