Oddaj swój głos - wybierz najlepszy samochód roku 2021 i wygraj 7000 zł na paliwo

Audi e-tron Sportback - galeria zdjęć Filipa Blanka

Partner akcji: Audi

Audi e-tron Sportback. SUV o sylwetce samochodu coupé. Muskularny, luksusowy, naszpikowany najnowocześniejszą technologią z zakresu bezpieczeństwa, multimediów, wpływającą na komfort i dynamikę jazdy. Samochód, którego wygląd i cechy zainspirowały współpracującego z nami fotografa motoryzacyjnego - Filipa Blanka - do stworzenia wyjątkowej sesji zdjęciowej, której tło stanowi nowoczesna architektura.

Ten artykuł ma 3 strony:

e-tron Sportback 55 quattro. Jego akumulatory są zdolne zmagazynować 95 kWh energii elektrycznej, co pozwala na pokonanie do 442 km. Za pomocą szybkiej ładowarki ładującej prądem stałym o mocy do 150 kW, naładujemy go do 80 proc. pojemności baterii w jedyne 30 minut. Jego pneumatyczne zawieszenie z adaptacyjnymi amortyzatorami automatycznie zmienia twardość tłumienia w zależności od warunków jazdy, a także obniża lub podwyższa samochód — by np. podczas szybkiej jazdy polepszyć właściwości aerodynamiczne samochodu (wysokość zmienia się nawet o 76 mm).

W trybie boost jego silniki generują aż 408 koni, co pozwala uzyskać czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h w 5,7 sekundy. Jednocześnie nisko położony środek ciężkości, dzięki temu gdzie umieszczono baterię i układ napędowy, sprawia, że e-tron Sportback, pomimo gabarytów samochodu zdolnego przewieźć cztery osoby i sporo bagażu (łączna pojemność jego bagażników to 615 litrów), świetnie się prowadzi. Przede wszystkim to, co od razu rzuca się w oczy, to jak ten samochód wygląda. Muskularna sylwetka, nietypowe rozwiązania, takie jak kamery zamiast bocznych lusterek, bardzo futurystycznie wyglądające wnętrze, w którym główną rolę grają ekrany wysokiej rozdzielczości.

To maszyna do robienia wrażenia na patrzącym, idealnie pasująca do nowoczesnego miasta i oszczędnej, minimalistycznej architektury. Zainspirowało to Filipa Blanka, fotografa motoryzacyjnego współpracującego z Wirtualną Polską, do stworzenia wyjątkowej sesji zdjęciowej, w której design samochodu, oraz tło stanowią jedną, komplementarną całość.

Audi e-Tron Sportback — nadwozie w stylu coupé

Audi e-tron Sportback. Samochód elektryczny bez kompromisów

Samochód elektryczny to doskonałe przyspieszenie i jednocześnie gwarancja wyposażenia w najnowocześniejsze technologie. To także komfort, jakiego…

Partner akcji: Audi

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Media corner:

Dealerzy Volvo pomagają w walce z koronawirusem Tylna belka - objawy zużycia, czy opłaca się naprawiać? Co robić gdy straż miejska wzywa w charakterze świadka Najważniejsze wydarzenia Kongresu Nowej Mobilności Škoda Karoq - umiesz liczyć? Bo to się opłaca Jak przygotować auto na wiosnę? Wypadek komunikacyjny - konsekwencje groźniejsze, niż myślisz Lion’s Bank oferuje ekskluzywną kartę Maserati Autokult e-magazyn Nowa odsłona aplikacji Vehicle Light Idealny garaż dla Twojego auta i rodziny − zadbaj o to już na etapie planowania domu! Najnowszy Mercedes-Benz Klasy E. Znacząco udoskonalone modele w sprzedaży!

Popularne w tym tygodniu:

Zagrajmy w grę – miejska zabawa z elektrycznym Jaguarem I-Pace