Audi e-tron Sportback - galeria zdjęć Filipa Blanka

Partner akcji: Audi

Audi e-tron Sportback. SUV o sylwetce samochodu coupé. Muskularny, luksusowy, naszpikowany najnowocześniejszą technologią z zakresu bezpieczeństwa, multimediów, wpływającą na komfort i dynamikę jazdy. Samochód, którego wygląd i cechy zainspirowały współpracującego z nami fotografa motoryzacyjnego - Filipa Blanka - do stworzenia wyjątkowej sesji zdjęciowej, której tło stanowi nowoczesna architektura.

Ten artykuł ma 3 strony:

e-tron Sportback 55 quattro. Jego akumulatory są zdolne zmagazynować 95 kWh energii elektrycznej, co pozwala na pokonanie do 442 km. Za pomocą szybkiej ładowarki ładującej prądem stałym o mocy do 150 kW, naładujemy go do 80 proc. pojemności baterii w jedyne 30 minut. Jego pneumatyczne zawieszenie z adaptacyjnymi amortyzatorami automatycznie zmienia twardość tłumienia w zależności od warunków jazdy, a także obniża lub podwyższa samochód — by np. podczas szybkiej jazdy polepszyć właściwości aerodynamiczne samochodu (wysokość zmienia się nawet o 76 mm).

W trybie boost jego silniki generują aż 408 koni, co pozwala uzyskać czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h w 5,7 sekundy. Jednocześnie nisko położony środek ciężkości, dzięki temu gdzie umieszczono baterię i układ napędowy, sprawia, że e-tron Sportback, pomimo gabarytów samochodu zdolnego przewieźć cztery osoby i sporo bagażu (łączna pojemność jego bagażników to 615 litrów), świetnie się prowadzi. Przede wszystkim to, co od razu rzuca się w oczy, to jak ten samochód wygląda. Muskularna sylwetka, nietypowe rozwiązania, takie jak kamery zamiast bocznych lusterek, bardzo futurystycznie wyglądające wnętrze, w którym główną rolę grają ekrany wysokiej rozdzielczości.

To maszyna do robienia wrażenia na patrzącym, idealnie pasująca do nowoczesnego miasta i oszczędnej, minimalistycznej architektury. Zainspirowało to Filipa Blanka, fotografa motoryzacyjnego współpracującego z Wirtualną Polską, do stworzenia wyjątkowej sesji zdjęciowej, w której design samochodu, oraz tło stanowią jedną, komplementarną całość.

Audi e-Tron Sportback — nadwozie w stylu coupé

Audi e-tron Sportback. Samochód elektryczny bez kompromisów

Samochód elektryczny to doskonałe przyspieszenie i jednocześnie gwarancja wyposażenia w najnowocześniejsze technologie. To także komfort, jakiego…

Partner akcji: Audi

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Media corner:

Autokult e-magazyn Audi e-tron Sportback. Samochód elektryczny bez kompromisów Mitsubishi Pajero 2014 w polskich salonach Wyprzedaż samochodów 2016 - nowe auto w zasięgu ręki Ile jeszcze dołożysz po zakupie samochodu W jaki sposób sfinansować kurs prawa jazdy? Ranking miast przyjaznych kierowcom Najlepsze i najtańsze ubezpieczenie OC i AC Szukasz najtańszego kredytu na samochód? Jest już najnowszy ranking kredytowy FinAi! Blaski i cienie polskiej motoryzacji Firma OSRAM i Autotest sprawdzają oświetlenie i edukują kierowców Škoda Karoq - umiesz liczyć? Bo to się opłaca