Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

Podróż Mustangiem Mach-E po Polsce. Odc. 2 - Manor House

Partner akcji: Ford

Manor House Hotel & SPA leży trochę dalej niż połowa drogi z Krakowa do Warszawy. To jeden z najbardziej kompletnych obiektów tego typu w Polsce, oferujący niezwykłą ilość zabiegów wspierających biowitalność, czyli przedłużających życie. Nic dziwnego, że to właśnie tu zatrzymujemy się żeby naładować nasze własne akumulatory.

Biowitalność — to seria kuracji odmładzających, które stanowią alternatywę do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych czy kosmetycznych. W ramach terapii, jakie można odbyć w hotelu Manor House, można skorzystać z kryształowego łoża harmonizującego czakry (7 centrów energetycznych w naszym ciele), dzięki któremu uwalniane są przepływy energii pomiędzy ciałem a duszą.

Można odbyć seans na kamiennych łożach, podczas którego nasze ciało się regeneruje i rozluźnia, m.in. dzięki muzkoterapii – dźwiękom wydawanym przez tybetańskie gongi i misy o specjalnych częstotliwościach. Jest też generator plazmy i diagnostyka kwantowa, a także balansowanie plazmowe dr. Keshego, podczas którego zakładamy na głowę kosmicznie wyglądający hełm podłączony do maszyny, która zarządza naszymi przepływami energetycznymi, porządkując nasze myśli i emocje.

Oczywiście patrząc na to, nie mogę przestać myśleć o przepływach energetycznych w naszym Mustangu, który dowiózł nas do Chlewisk tak szybko i wydajnie, że nawet nie zdążyliśmy się zmęczyć — między innymi dzięki swojemu genialnemu, aktywnemu, radarowemu tempomatowi, stanowiącemu bardzo obiecujące preludium do całkowicie autonomicznej jazdy…

PO WIĘCEJ INFORMACJI O TYM JAK MUSTANG MACH-E SPRAWDZIŁ SIĘ W TEJ PODRÓŻY - KLIKNIJ TUTAJ

Partner akcji: Ford

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Idealny garaż dla Twojego auta i rodziny − zadbaj o to już na etapie planowania domu! Startuje konkurs Mazda Design 2014 Toyota Camry. Legendarny model w wysokiej formie Kapryśne lato za kierownicą: burza, grad i rozgrzany asfalt Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Moc komunikatu - co wyróżnia nowego Mercedesa EQA z tłumu Volkswageny ID.3, ID.4 i ID.5. Elektryk już dziś ma sens LC 500. Niezapomniane wakacje w klasie luksus Lexus RX Final Edition. Prestiżowy SUV o niespotykanym poziomie komfortu Ułatw sobie życie zimą. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo EV Experience Najbezpieczniej samochodem, najtaniej autem z LPG

Popularne w tym tygodniu:

Ford E-Transit Użytkowym Samochodem Roku Wirtualnej Polski!