Podróż Mustangiem Mach-E po Polsce. Odc. 2 - Manor House

Partner akcji: Ford

Manor House Hotel & SPA leży trochę dalej niż połowa drogi z Krakowa do Warszawy. To jeden z najbardziej kompletnych obiektów tego typu w Polsce, oferujący niezwykłą ilość zabiegów wspierających biowitalność, czyli przedłużających życie. Nic dziwnego, że to właśnie tu zatrzymujemy się żeby naładować nasze własne akumulatory.

Biowitalność — to seria kuracji odmładzających, które stanowią alternatywę do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych czy kosmetycznych. W ramach terapii, jakie można odbyć w hotelu Manor House, można skorzystać z kryształowego łoża harmonizującego czakry (7 centrów energetycznych w naszym ciele), dzięki któremu uwalniane są przepływy energii pomiędzy ciałem a duszą.

Można odbyć seans na kamiennych łożach, podczas którego nasze ciało się regeneruje i rozluźnia, m.in. dzięki muzkoterapii – dźwiękom wydawanym przez tybetańskie gongi i misy o specjalnych częstotliwościach. Jest też generator plazmy i diagnostyka kwantowa, a także balansowanie plazmowe dr. Keshego, podczas którego zakładamy na głowę kosmicznie wyglądający hełm podłączony do maszyny, która zarządza naszymi przepływami energetycznymi, porządkując nasze myśli i emocje.

Oczywiście patrząc na to, nie mogę przestać myśleć o przepływach energetycznych w naszym Mustangu, który dowiózł nas do Chlewisk tak szybko i wydajnie, że nawet nie zdążyliśmy się zmęczyć — między innymi dzięki swojemu genialnemu, aktywnemu, radarowemu tempomatowi, stanowiącemu bardzo obiecujące preludium do całkowicie autonomicznej jazdy…

PO WIĘCEJ INFORMACJI O TYM JAK MUSTANG MACH-E SPRAWDZIŁ SIĘ W TEJ PODRÓŻY - KLIKNIJ TUTAJ

Partner akcji: Ford

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Firma OSRAM i Autotest sprawdzają oświetlenie i edukują kierowców Więcej Golfa w Golfie? Jeździmy ósmą generacją popularnego Varianta Najważniejsze wydarzenie dotyczące przyszłości mobilności odbędzie się w Łodzi! Felgi aluminiowe – nie tylko wygląd się liczy Motocyklowe nowości OSRAM Te znaki słono kosztują kierowców Nowa Toyota Yaris – bezpieczeństwo to standard Ile jeszcze dołożysz po zakupie samochodu Kierunek Dubaj Doradca ds. Sprzedaży Motocykli BMW oraz Obsługi Klienta - ogłoszenie Salon dla Twojego auta, czyli jak zaaranżować garaż Kłopoty z oświetleniem – jak uniknąć zatrzymania dowodu rejestracyjnego?

Popularne w tym tygodniu:

Plug-In od Toyoty deklasuje rywali. Najmocniejszy hybrydowy SUV na rynku Toyota Camry. Ulubieniec Polaków od ponad 20 lat Mustang Mach-E przemierza Polskę Odc. 3 - restauracja Concept13 Pałac i folwark do wynajęcia? Mustang Mach-E odwiedza Warmię