Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

Pałac i folwark do wynajęcia? Odc. 4 - Mustang Mach-E odwiedza Warmię

Partner akcji: Ford

Do niedawna w Pacółtowie znajdował się butikowy hotel z dziesięcioma pokojami, SPA, dwoma basenami i typowymi dla obiektów tej klasy udogodnieniami. Dzisiaj, pieczołowicie odrestaurowany pałac można wynająć, wraz z wyposażeniem, tylko na wyłączność. To więc miejsce tak samo wyjątkowe, jak nasz elektryczny Mustang.

Wąska i kręta droga prowadzi nas wzdłuż brzegu jednego z licznych w tej okolicy jezior. Zamyślony nie zauważam nawet, jak asfalt znika, zamieniając się w kostkę brukową, prowadzącą przez aleję drzew. Jazda elektrykiem to doświadczenie jazdy w ciszy i muszę przyznać, że jeśli chodzi o zawieszenie, to Ford również odrobił lekcję. Tak jadąc, mijam tabliczkę "Pacółtowo", dwie ogromne stajnie, wybieg dla koni, umieszczoną w stodole galerię sztuki i restauracje.

Gdy chwilę później patrzę, jak Mach-E stoi zaparkowany pod pałacem, który dziś można wynająć tylko w całości i poczuć się niejako, jak prawdziwy "pan na włościach", obserwując rozciągające się po horyzont wzgórza dylewskie, dla których ramę stanowią zasadzony tutaj bukszpan i hortensje, myślę, że choć pozornie nic go z tym miejscem nie łączy — bo jedno to obiekt historyczny, a drugie pachnący nowością samochód, to jednak mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać.

Pałac skrywa w sobie nowoczesną technologię, aktualizującą jego przeznaczenie do potrzeb gości w XXI wieku (klimatyzacja, sauna, w pełni wyposażona sala konferencyjna), Mustang nosi nazwę historycznej ikony, a najwięcej zalet ma ukrytych w możliwościach samoaktualizujących się, zarządzających nim algorytmów. Pozwalających choćby na zdalne sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie czy samoczynne ulepszanie i naprawianie się dzięki podłączeniu do Internetu poprzez modem Ford Pass Connect…

PEŁNY TEKST NA TEMAT PAŁACU PACÓŁTOWO ORAZ MUSTANGA MACH-E PRZECZYTASZ KLIKAJĄC TUTAJ

Partner akcji: Ford

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Toyota Yaris – samochód miejski nowej generacji Volkswagen oferuje swoje auta w leasingu przez Internet 125 lat Škody – warto wspólnie świętować Lion’s Bank oferuje ekskluzywną kartę Maserati Zadbaj o światła jesienią i zimą Nowa Škoda Fabia. Sprawdzi się w każdych warunkach EV Experience Sportowa tradycja zobowiązuje – jak jest widoczna w modelach RS z gamy Škody? Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy Ford Driving Skills For Life. W Polsce przeszkolono już ponad 3000 młodych kierowców Pieszy (nie)zawsze ma rację? BMW Motorrad Days 2014 Mustang Mach-E przemierza Polskę Odc. 3 - restauracja Concept13

Popularne w tym tygodniu:

Ford E-Transit Użytkowym Samochodem Roku Wirtualnej Polski!