Finał podróży elektrycznym Mustangiem - meta w Zamku Łeba

Partner akcji: Ford

Koniec liczącej 780 km trasy nie oznacza końca przeżyć. Choć w tym przypadku liczy się bardziej doświadczenie podróży niż sam cel podróży, gdy Mustangiem Mach-E docieramy do Łeby, nie możemy narzekać na wybór miejsca, w którym znajduje się meta. Wręcz przeciwnie.

Do Łeby dojeżdżamy zgodnie z planem. Ze sporym zapasem energii w akumulatorach. To oznacza jedno. Palec wędruje mi w lewy górny róg 15,5-calowego ekranu systemu inforozrywki Macha-E. Wciskam symbol samochodu, by po chwili wybrać tryb jazdy, z którego jeszcze w tej podróży nie korzystałem, czyli "untamed".

Po wybraniu tej opcji w Mustangu Mach-E zachodzi głęboka, odczuwalna zmiana. Ten cichy i wygodny towarzysz podróży, za naciśnięciem wirtualnego przycisku, zmienia się w samochód sportowy. W ulewnym deszczu jedziemy bocznymi drogami, wąską i krętą asfaltową nitką asfaltu położoną pomiędzy szpalerami drzew. Prowadzę w trybie sterowania pedałem gazu, który świetnie sprawdza się podczas dynamicznej jazdy i nie mogę uwierzyć, jak zachwycająco zachowuje się ten dosyć ciężki samochód w tak trudnych warunkach. Zabawa jest świetna — Mustang nie traci nic ze swojego charakteru i to mimo tego, że nie napędza go pięciolitrowe V8.

Jednak Zamek Łeba czeka…

PEŁNY TEKST NA TEMAT METY W ZAMKU ŁEBA ORAZ CAŁEJ NASZEJ PODRÓŻY PRZEZ POLSKĘ MUSTANGIEM MACH-E PRZECZYTASZ KLIKAJĄC TUTAJ

Partner akcji: Ford

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Przegląd najciekawszych trendów na targach motoryzacyjnych Los Angeles 2014 Pierwszy na świecie pick-up z kompleksowym systemem oświetlenia LED marki OSRAM Najważniejsze wydarzenia Kongresu Nowej Mobilności Audi e-tron Sportback - galeria zdjęć Filipa Blanka Tankuj LPG, oszczędzaj na przyjemności Nowy Nissan Qashqai Kapryśne lato za kierownicą: burza, grad i rozgrzany asfalt Kolor samochodu może zdecydować o jego cenie Blaski i cienie polskiej motoryzacji Trzecia Rewolucja Volkswagena. ID. 3 kontra jego duchowi poprzednicy. Harley-Davidson oferuje pracę marzeń Szukamy najlepszego, a nie najdroższego SUV-a. Oto 6 najważniejszych cech

Popularne w tym tygodniu:

Gran Turismo Elettrificato, czyli jak VW doprawił emocjami swojego elektrycznego SUV'a