Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

EV Experience

Partner materiału: Kongres Nowej Mobilności

Pod koniec czerwca na Torze Modlin odbędzie się wydarzenie o absolutnie unikalnej, nowoczesnej formule oraz skali, w pełni poświęcone elektromobilności. Na fanów motoryzacji czekać będzie kilkaset zeroemisyjnych pojazdów oraz liczne atrakcje.

Podziel się:

Elektromobilność na wyciągnięcie ręki już 25 czerwca na Torze Modlin

Wystawy, prezentacje, pokazy, wyścigi, akademia jazdy, warsztaty i sesje szkoleniowe. Te oraz szereg innych niepowtarzalnych atrakcji czeka na uczestników elektromobilnego show – EV Experience powered by LG Energy Solution Wrocław, które odbędzie się 25 czerwca 2022 r. na Torze Modlin.

1 z 4Źródło:

Elektromobilność nabiera rozpędu. Polska zaczęła gonić Europę

Do 2040 r. aż 70 proc. nowych rejestracji będą stanowiły auta z napędem elektrycznym – wynika z analizy Element Energy i Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Liderem elektromobilności są Niemcy, ale to w Polsce obserwujemy dziś prawdziwy boom na "elektryki".

2 z 4Źródło:

Polacy coraz chętniej kupują elektryki. A ich właściciele już wkrótce przyjadą do Modlina

Ceny paliw biją kolejne rekordy. Dziś za litr benzyny Pb95 trzeba zapłacić ok. 8 zł, niewiele tańszy jest olej napędowy. Może jest to więc dobry moment, aby pomyśleć o zmianie auta i przesiąść się do "elektryka"? Wyjątkowe modele już 25 czerwca zagoszczą na Torze Modlin.

3 z 4Źródło:

Baterie made in Poland. Jak stajemy się liderem elektromobilnych inwestycji

Ponad stuprocentowy wzrost sprzedaży aut, dynamicznie rozrastająca się sieć stacji do ładowania oraz inwestycje o wartości miliardów euro. Elektromobilność to dziś jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w naszym kraju.

4 z 4Źródło:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Co robić gdy straż miejska wzywa w charakterze świadka MINI Cooper SE nie podąża za trendami. To on je wyznacza! Jak przygotować auto na wiosnę? Koniec ruletki podczas zakupu aut używanych - wyniki badań pokazują to jasno BMW Motorrad Days 2014 Lampy robocze w ofercie OSRAM Nowa Toyota Yaris – witaj piękna! Branża motoryzacyjna w Polsce w 2014 roku w liczbach Warsaw Motorcycle Show - międzynarodowe targi motocyklowe i festiwal tatuażu w jednym! Nowa Škoda Fabia. Sprawdzi się w każdych warunkach Volvo ma przepis na czyste powietrze. Jest inny, niż myślisz Samochody elektryczne. Chwilowa moda czy nieunikniona przyszłość?

Popularne w tym tygodniu:

Ford E-Transit Użytkowym Samochodem Roku Wirtualnej Polski!