Lynk & Co wprowadza auta w subskrypcji. Maksymalnie 500 euro za miesiąc

Lynk & Co wprowadza auta w subskrypcji. Maksymalnie 500 euro za miesiąc

Lynk & Co 01 to techniczny bliźniak Volvo XC40.
Lynk & Co 01 to techniczny bliźniak Volvo XC40.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe
Aleksander Ruciński
30.09.2020 13:15, aktualizacja: 13.03.2023 12:55

Chiński producent Lynk & Co należący do tego samego koncernu co Volvo oficjalnie startuje z europejską ofertą uruchamiając program miesięcznych subskrypcji dla swoich klientów. Ci, którzy chcą jeździć nowym Lynkiem muszą przygotować maksymalnie 500 euro. W cenę wliczono koszty serwisu i obsługi.

Wypożyczanie auta zamiast kupna to opcja coraz chętniej wybierana przez klientów. Lynk & Co będące jedną z marek chińskiego koncernu Geely postanowiło wykorzystać ten fakt do nabrania rozpędu w Europie. Producent poinformował właśnie, że startuje z programem miesięcznych subskrypcji umożliwiających cieszenie się nowym samochodem za nie więcej niż 500 euro miesięcznie.

To kwota, w której zawarty jest nie tylko koszt najmu, ale i bieżącej obsługi. Jedyną rzeczą, którą musi martwić się klient jest tankowanie. Warto bowiem zauważyć, że Lynk & Co 01, będący na razie jedynym pojazdem w europejskiej ofercie jest hybrydą plug-in.

Pod względem technicznym auto praktycznie nie różni się od swojego koncernowego brata, Volvo XC40. Oznacza to benzynowy silnik 1,5 wspomagany jednostką elektryczną. Łączna moc takiego zestawu wynosi 262 KM, więc osiągi nie dają powodów do narzekań. Co ważne, jak przystało na wersję z wtyczką, możliwe jest też podróżowanie wyłącznie na prądzie, na dystansie nie większym niż 60 km.

Z uwagi na to, że Lynk & Co nie dysponuje siecią dealerską, oferta subskrypcji będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem internetu. Samochód zostanie dostarczony we wskazane miejsce nie później, niż w ciągu 2 dni od złożenia zamówienia.

Oferta ma być przejrzysta, prosta i łatwo dostępna. Czas pokaże jak to dość nowatorskie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)