TestyLexusPowolny objazd miasta Lexusem RX 450hL - my prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać

Powolny objazd miasta Lexusem RX 450hL - my prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać

Lexus RX 450hL
Lexus RX 450hL
Mariusz Zmysłowski
26.04.2019 16:29, aktualizacja: 13.03.2023 14:12

Wracamy do was z kolejnym POM-em. Tym razem wsiadamy za kierownicę hybrydowego SUV-a Lexusa. Zabieramy was na przejazd na żywo ulicami Warszawy. My kierujemy, ale to wy prowadzicie.

POM, czyli powolny objazd miasta - sposób na luźne spędzanie czasu w aucie, bez pośpiechu. Może być samemu, z muzyką lub w ciszy. Może być ze znajomymi, żeby pogadać i popatrzeć na miasto, wypić kawę na stacji. Najcudowniejsze w POM-ie jest to, że w trakcie jazdy nic nie trzeba. Można wreszcie pojechać w miejsca, do których dawno się chciało wrócić albo w których jeszcze się nie było.

Hybrydowy samochód jest wprost idealny, żeby tak niespiesznie się przemieszczać. Nasz Lexus RX 450hL ma wprawdzie aż 313 KM i napęd na cztery koła E-Four, ale moc nie zobowiązuje do szybkiej jazdy. Tutaj raczej oszczędny i cichy napęd hybrydowy popycha do spokojnego przemieszczania się po mieście.

RX 450hL to nie tylko mocna hybryda - to także przestronny SUV. Przedłużone nadwozie (stąd L w nazwie) mieści 7 pasażerów. Dodatkowe dwa fotele są składane i rozkładane elektryczne. Trzeci rząd ma do dyspozycji indywidualny panel klimatyzacji.

Jeśli chcecie wiedzieć o aucie więcej - czas na zadawanie pytań macie podczas POM-u. W trakcie jazdy macie jeszcze jedną możliwość - dyktować nam, gdzie mamy jechać. To komentujący na Facebooku będą kierować nas po ulicach Warszawy. Wystarczy zwykłe "w lewo!", żeby skierować nas w miejsce, które chcecie zobaczyć.

Ważne! W trakcie jazdy będziemy widzieć wyłącznie wasze komentarze bezpośrednio pod relacją na żywo na Facebooku. Jedna osoba prowadzi, druga czyta, co piszecie - jesteśmy w stanie wyświetlić tylko to, co umieścicie bezpośrednio pod relacją.

Jeśli coś nie działa, odwiedź nasz fanpage i oglądaj transmisję bezpośrednio na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)