Ważne są: wydajność energetyczna i stopień odzyskiwania energii - Maciej Panek o Mercedesie EQC

"Moje kolejne auto będzie elektryczne, bo…" to czteroodcinkowy cykl poświęcony nowemu, całkowicie elektrycznemu Mercedesowi — modelowi EQC — oraz szerszym zagadnieniom z zakresu ogólnie rozumianej elektromobilności. W pierwszym odcinku gościem Mateusza Żuchowskiego jest Prezes PANEK S.A. - Maciej Panek.

W każdym z odcinków, których premiera zaplanowana jest co środę, wraz z zaproszonymi gośćmi Mateusz Żuchowski zaprezentuje różne aspekty posiadania i użytkowania samochodu elektrycznego. Pokaże też, czym na tle innych producentów "elektryków" różni się najstarsza marka motoryzacyjna na świecie, czyli Mercedes-Benz.

Z fotela pasażera będzie więc dla gości przewodnikiem po najnowszych technologiach, jakie producent umieścił w samochodzie, który rozpoczyna elektryczną ofensywę Mercedesa na polu elektromobilności.

Przepyta ich także z ich wrażeń z obcowania z tym nowatorskim samochodem, będącym jednocześnie w pełni funkcjonalnym, pojemnym SUV-em.

Na fotelu kierowcy zasiądą między innymi: prezes Panek Carsharing Maciej Panek, konsultant rynku nieruchomości Bartosz Dobrowolski, triatlonista Marcin Konieczny, i architekt, twórca pracowni WWAA, Marcin Mostafa. Więcej szczegółow… w powyższym filmie.

Partnerem wideo jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Dekady potęgi: ewolucja amerykańskich ciężarówek Byliśmy ze Škodą na Tour de France 2016 Pinnacle Portfolio - najcenniejsza kolekcja wystawiona kiedykolwiek na aukcji [cz. 2 supersamochody] Tanie SUV-y i crossovery w Polsce - ile naprawdę kosztują? W redakcji Autokult.pl: Temat tygodnia - tydzień z kabrioletami, Volvo S90, BMW 440i i kamienie milowe Puchar hot hatchów: BMW M140i vs Audi S3 Sportback [runda 1] Wnętrze nowego Opla Zafiry dla rodziny i profesjonalisty Rolls-Royce'y dla najbardziej wymagających - wyjątkowe egzemplarze na specjalne zamówienie [cz.1] Nowa Formuła 1 na sezon 2017 - zmiany techniczne oraz ich efekty W redakcji Autokult.pl: Temat tygodnia - tydzień z autami uterenowionymi, Audi S8 plus i Autodrom Škody Czy mobilna hybryda 2w1 sprawdzi się w pracy dziennikarza motoryzacyjnego? Rodzinny Samochód Roku 2013 według Czytelników Autokult.pl