Ważne są: wydajność energetyczna i stopień odzyskiwania energii - Maciej Panek o Mercedesie EQC

"Moje kolejne auto będzie elektryczne, bo…" to czteroodcinkowy cykl poświęcony nowemu, całkowicie elektrycznemu Mercedesowi — modelowi EQC — oraz szerszym zagadnieniom z zakresu ogólnie rozumianej elektromobilności. W pierwszym odcinku gościem Mateusza Żuchowskiego jest Prezes PANEK S.A. - Maciej Panek.

W każdym z odcinków, których premiera zaplanowana jest co środę, wraz z zaproszonymi gośćmi Mateusz Żuchowski zaprezentuje różne aspekty posiadania i użytkowania samochodu elektrycznego. Pokaże też, czym na tle innych producentów "elektryków" różni się najstarsza marka motoryzacyjna na świecie, czyli Mercedes-Benz.

Z fotela pasażera będzie więc dla gości przewodnikiem po najnowszych technologiach, jakie producent umieścił w samochodzie, który rozpoczyna elektryczną ofensywę Mercedesa na polu elektromobilności.

Przepyta ich także z ich wrażeń z obcowania z tym nowatorskim samochodem, będącym jednocześnie w pełni funkcjonalnym, pojemnym SUV-em.

Na fotelu kierowcy zasiądą między innymi: prezes Panek Carsharing Maciej Panek, konsultant rynku nieruchomości Bartosz Dobrowolski, triatlonista Marcin Konieczny, i architekt, twórca pracowni WWAA, Marcin Mostafa. Więcej szczegółow… w powyższym filmie.

Partnerem wideo jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Top Gear - największe wypadki i demolki [wideo] Piesi i rowerzyści - niebezpieczne sytuacje drogowe [wideo] 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 3] Telematyka to zysk dla pracodawcy i pracownika. Poprawia bezpieczeństwo i komfort pracy, pozwala na dodatkowe zarobki Bezpieczna flota, tańsze paliwo, lepsza kontrola wydatków. To korzyści z nowoczesnej telematyki Najbardziej niesamowite samochody Briana Johnsona z AC/DC Rozwiązanie, które poprawia warunki pracy, by pracownicy przynosili dodatkowy zysk Najmocniejsze nowe kombi na polskim rynku Leasing? No to Honda CR-V! Temat tygodnia: tydzień z hot hatchami Wielkie starcie w segmencie E: Maserati Ghibli vs Jaguar XF [cz.2] Temat tygodnia: tydzień wysokich mocy