Ważne są: wydajność energetyczna i stopień odzyskiwania energii - Maciej Panek o Mercedesie EQC

"Moje kolejne auto będzie elektryczne, bo…" to czteroodcinkowy cykl poświęcony nowemu, całkowicie elektrycznemu Mercedesowi — modelowi EQC — oraz szerszym zagadnieniom z zakresu ogólnie rozumianej elektromobilności. W pierwszym odcinku gościem Mateusza Żuchowskiego jest Prezes PANEK S.A. - Maciej Panek.

W każdym z odcinków, których premiera zaplanowana jest co środę, wraz z zaproszonymi gośćmi Mateusz Żuchowski zaprezentuje różne aspekty posiadania i użytkowania samochodu elektrycznego. Pokaże też, czym na tle innych producentów "elektryków" różni się najstarsza marka motoryzacyjna na świecie, czyli Mercedes-Benz.

Z fotela pasażera będzie więc dla gości przewodnikiem po najnowszych technologiach, jakie producent umieścił w samochodzie, który rozpoczyna elektryczną ofensywę Mercedesa na polu elektromobilności.

Przepyta ich także z ich wrażeń z obcowania z tym nowatorskim samochodem, będącym jednocześnie w pełni funkcjonalnym, pojemnym SUV-em.

Na fotelu kierowcy zasiądą między innymi: prezes Panek Carsharing Maciej Panek, konsultant rynku nieruchomości Bartosz Dobrowolski, triatlonista Marcin Konieczny, i architekt, twórca pracowni WWAA, Marcin Mostafa. Więcej szczegółow… w powyższym filmie.

Partnerem wideo jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Nie licz na policję, licz na siebie. Skradzione auto rzadko wraca do właściciela Zwykłe auta dawcami dla supersamochodów [cz.3] Finał wielkiego starcia w segmencie E: BMW vs Lexus vs Maserati vs Volvo [cz.5] Temat tygodnia: tydzień z tanimi SUV-ami i crossoverami Agresywna jazda firmowym wozem to większe koszty dla pracodawcy Oszczędność czasu, pieniędzy i bezpieczeństwo dla pracowników. Telematyka to coś więcej niż zwykły GPS 20 lat w motoryzacji, czyli jak zmieniły się samochody w XXI wieku Audi A7 Sportback vs Sportback Concept - wersja produkcyjna kontra koncept Auto elektryczne i mieszkanie w bloku. Czy da się to połączyć? Wyjątkowe samochody inspirowane lotnictwem [cz.1] Na aukcjach w Pebble Beach padły dwa historyczne rekordy Piesi i rowerzyści - niebezpieczne sytuacje drogowe [wideo]