Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

Ważne są: wydajność energetyczna i stopień odzyskiwania energii - Maciej Panek o Mercedesie EQC

"Moje kolejne auto będzie elektryczne, bo…" to czteroodcinkowy cykl poświęcony nowemu, całkowicie elektrycznemu Mercedesowi — modelowi EQC — oraz szerszym zagadnieniom z zakresu ogólnie rozumianej elektromobilności. W pierwszym odcinku gościem Mateusza Żuchowskiego jest Prezes PANEK S.A. - Maciej Panek.

W każdym z odcinków, których premiera zaplanowana jest co środę, wraz z zaproszonymi gośćmi Mateusz Żuchowski zaprezentuje różne aspekty posiadania i użytkowania samochodu elektrycznego. Pokaże też, czym na tle innych producentów "elektryków" różni się najstarsza marka motoryzacyjna na świecie, czyli Mercedes-Benz.

Z fotela pasażera będzie więc dla gości przewodnikiem po najnowszych technologiach, jakie producent umieścił w samochodzie, który rozpoczyna elektryczną ofensywę Mercedesa na polu elektromobilności.

Przepyta ich także z ich wrażeń z obcowania z tym nowatorskim samochodem, będącym jednocześnie w pełni funkcjonalnym, pojemnym SUV-em.

Na fotelu kierowcy zasiądą między innymi: prezes Panek Carsharing Maciej Panek, konsultant rynku nieruchomości Bartosz Dobrowolski, triatlonista Marcin Konieczny, i architekt, twórca pracowni WWAA, Marcin Mostafa. Więcej szczegółow… w powyższym filmie.

Partnerem wideo jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

Samochód roku 2015 według czytelników oraz redakcji Autokult.pl Jedna zmiana, tysiące złotych oszczędności. Wszystko dzięki niewielkiej aplikacji Słowo, którego boją się pracodawcy i pracownicy. Czym tak naprawdę jest restrukturyzacja? 6 najlepszych spojlerów w historii motoryzacji [przegląd redakcji #3] Skradzione samochody odzyskane po latach Hala w środku lasu - pozornie niemożliwe projekty stają się realne dzięki telematyce 10 najbardziej wyczekiwanych samochodów 2016 roku Ultrarzadkie samochody z lat 2000-2010 [cz.1] Wybierz najlepszą premierę 2015 roku - plebiscyt czytelników Wyjątkowe samochody inspirowane lotnictwem [cz.1] Kraksy z Nürburgring Nordschleife [wideo] Volkswagen Corrado VR6 [autofascynacje]