Ważne są: wydajność energetyczna i stopień odzyskiwania energii - Maciej Panek o Mercedesie EQC

"Moje kolejne auto będzie elektryczne, bo…" to czteroodcinkowy cykl poświęcony nowemu, całkowicie elektrycznemu Mercedesowi — modelowi EQC — oraz szerszym zagadnieniom z zakresu ogólnie rozumianej elektromobilności. W pierwszym odcinku gościem Mateusza Żuchowskiego jest Prezes PANEK S.A. - Maciej Panek.

W każdym z odcinków, których premiera zaplanowana jest co środę, wraz z zaproszonymi gośćmi Mateusz Żuchowski zaprezentuje różne aspekty posiadania i użytkowania samochodu elektrycznego. Pokaże też, czym na tle innych producentów "elektryków" różni się najstarsza marka motoryzacyjna na świecie, czyli Mercedes-Benz.

Z fotela pasażera będzie więc dla gości przewodnikiem po najnowszych technologiach, jakie producent umieścił w samochodzie, który rozpoczyna elektryczną ofensywę Mercedesa na polu elektromobilności.

Przepyta ich także z ich wrażeń z obcowania z tym nowatorskim samochodem, będącym jednocześnie w pełni funkcjonalnym, pojemnym SUV-em.

Na fotelu kierowcy zasiądą między innymi: prezes Panek Carsharing Maciej Panek, konsultant rynku nieruchomości Bartosz Dobrowolski, triatlonista Marcin Konieczny, i architekt, twórca pracowni WWAA, Marcin Mostafa. Więcej szczegółow… w powyższym filmie.

Partnerem wideo jest marka Mercedes-Benz

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Treści cykliczne:

100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 3] Wielkie starcie w segmencie E: Mercedes Klasy E vs Volvo S90 [cz.1] 10 najtańszych SUV-ów i crossoverów na polskim rynku Skradzione samochody odzyskane po latach Zarządzanie pojazdami i mobilnymi pracownikami. Technologie zmieniają sposób, w jaki pracujemy Opel OnStar jako opiekun kierowcy w czasie podróży rodzinnych w nowym Oplu Zafirze Project One rozłożony na czynniki pierwsze: rozmowa z René Wollmannem, twórcą hiperauta AMG 7 modeli samochodów, które nie doczekały roku 2017 Puchar hot hatchów - wielka wojna małych sportowców - wstęp Koniec Audi w Le Mans i WEC - żegnamy mistrza Temat tygodnia: tydzień z hot hatchami Wyjątkowe samochody inspirowane lotnictwem [cz.1]

Popularne w tym tygodniu:

Świat z perspektywy długodystansowca. "Elektromobilność jest nieunikniona"