Test: Toyota RAV4 Adventure - czegoś mi tutaj zabrakło...

Test: Toyota RAV4 Adventure - czegoś mi tutaj zabrakło...

Maciej Gomułka
04.08.2022 10:56, aktualizacja: 10.10.2022 09:44

Toyota RAV4 to popularny SUV, który od niedawna występuje w odmianie Adventure. Według producenta to wersja skierowana do osób prowadzących aktywny tryb życia oraz poszukujących przygód. Czy to kolejne marketingowe fantazje? O tym dowiecie się z tego filmu.

Toyota Rav4 - test wideo

Odmiana Adventure wyróżnia się inaczej zaprojektowanym przodem. Mamy tutaj nowy zderzak oraz atrapę. Samochód wygląda przez to masywniej i bojowo. To odczucie mają też potęgować plastikowe nakładki na błotnikach nieznacznie poszerzające samochód, który w tej wersji ma zwiększony prześwit.

RAV4 w odmianie Adventure może występować z dwukolorowym nadwoziem, którego biały dach stanowi nawiązanie do legendarnej Toyoty Land Cruiser FJ40, natomiast taka opcja dostępna jest tylko z jednym kolorem karoserii.

Kiedy zdecydujemy się na poszukiwanie przygód w takim samochodzie, będziemy skazani na tylko jedną opcję silnikową. Pod maską będzie układ hybrydowy bazujący na motorze o pojemności 2,5 litra, który daje do dyspozycji kierowcy 222 KM. W tej odmianie zawsze otrzymamy napęd na obie osie oraz osłony podwozia.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)