TestyToyotaTest: Toyota Camry - czy klasę japończyka można wymacać? #eksperyment

Test: Toyota Camry - czy klasę japończyka można wymacać? #eksperyment

Maciej Gomułka
27.07.2021 05:42, aktualizacja: 23.11.2022 14:40

Toyota Camry zadebiutowała w 1982 roku. Obecnie na rynku dostępna jest dziewiąta generacja tego modelu, która jest w sprzedaży od 2017 roku. W tym filmie przekonacie się, czy łatwo jest poznać samochód, będąc w środku z zasłoniętymi oczami.

Toyota Camry - test wideo

Duży sedan Toyoty jest bardzo popularny w USA. Od 1997 roku jest najchętniej kupowanym samochodem osobowym. W Europie model Camry również był bardzo popularny, ale w pewnym momencie pojawiły się nad nim czarne chmury i na 15 lat zniknął z oferty salonów.

Po 4 latach od wielkiego powrotu można by stwierdzić, że facelifting nie jest potrzebny, jednak Toyota zdecydowała się na wprowadzenie zmian, które w tym przypadku są dość symboliczne jeśli chodzi o wygląd. W środku zmieniło się więcej, ale nadal ciężko tu mówić o rewolucji. Po prostu przyszedł czas, aby Camry zyskało wspólny mianownik z resztą oferowanych modeli.

W tym filmie przybliżę wam zasięg faceliftingu oraz przeprowadzę mały eksperyment z udziałem widzów. Czy mając zasłonięte oczy, poznają, w jakim aucie się znajdują? Zapraszam do oglądania!

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)