Bezpłatne taksówki na czas ładowania elektrycznego Mercedesa EQC. Promocja do końca roku

Bezpłatne taksówki na czas ładowania elektrycznego Mercedesa EQC. Promocja do końca roku

Darmowa taksówka na czas ładowania to ukłon Mercedesa w stronę klientów.
Darmowa taksówka na czas ładowania to ukłon Mercedesa w stronę klientów.
Źródło zdjęć: © fot. Mariusz Zmysłowski
Aleksander Ruciński
12.08.2020 12:46, aktualizacja: 13.03.2023 13:01

Ładujesz auto elektryczne, a chcesz pozałatwiać w tym czasie kilka spraw? Możesz pojechać darmową taksówką FREE NOW. Aby skorzystać z usługi, trzeba jednak spełnić kilka warunków - jednym z nich jest używanie elektrycznego modelu EQC.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że FREE NOW jest spółką zależną koncernu Daimler, co przekłada się na pewne korzyści dla wybranych klientów. Jeśli zakupiłeś elektrycznego mercedesa eqc po 6 lipca 2020 roku masz prawo do bezpłatnego korzystania z taksówek FreeNow podczas ładowania swojego auta. Akcja potrwa do 30 grudnia 2020 roku.

"Każdy klient, który do końca roku zamówi EQC otrzyma pakiet bezpłatnych przejazdów taksówkami naszej spółki-siostry FREE NOW. Logika jest bardzo prosta. Klient jedzie np. z Wrocławia do Krakowa. Powrót tego samego dnia wymaga doładowania pojazdu. Dlatego użytkownik może zostawić ładujące się auto na parkingu, a sprawy w mieście załatwić poruszając się bezpłatnymi taksówkami. Przy okazji po centrum miasta jeździ jeden samochód mniej." - mówi Wolfgang Bremm von Kleinsorgen z Mercedes-Benz Polska.

Warto jednak pamiętać, że promocja objęta jest pewnymi ograniczeniami. Aby z niej skorzystać, należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Mercedes Me. Osoby uprawnione do darmowych przejazdów co miesiąc otrzymują tam doładowanie w wysokości 150 zł pozwalające korzystać z usług taksówek FREE NOW. Płatność także jest obsługiwana za pomocą aplikacji.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)