Dostępność ładowarek GreenWay na Mapach Google. Operator wprowadza nową funkcję

Dostępność ładowarek GreenWay na Mapach Google. Operator wprowadza nową funkcję

Google wskażą nie tylko lokalizację stacji, ale i ich dostępność.
Google wskażą nie tylko lokalizację stacji, ale i ich dostępność.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe
Aleksander Ruciński
17.09.2020 12:03, aktualizacja: 13.03.2023 12:57

Sieć stacji ładowania GreenWay nawiązała współpracę z Google. Dzięki temu na wirtualnych mapach będziemy mogli sprawdzić nie tylko lokalizację elektrycznych ładowarek, ale i ich dostępność. Rozwiązanie to z pewnością znacząco ułatwi życie posiadaczom aut elektrycznych.

Sieć GreenWay zintegrowała swój system informatyczny z Mapami Google, umożliwiając przesyłanie informacji o tym, czy dana ładowarka w konkretnej lokalizacji jest aktualnie używana przez kogoś innego, czy też wolna i możemy z niej skorzystać. Dotychczas takie informacje były zarezerwowane wyłącznie dla użytkowników aplikacji GreenWay.

"Wdrożona nowa funkcjonalność to wygodne rozwiązanie dla posiadaczy samochodów elektrycznych. Gdy podróżujemy i szukamy interesujących nas miejsc na Mapach Google, jednocześnie możemy sprawdzić dostępność znajdujących się w pobliżu naszych stacji ładowania" - mówi Rafał Czyżewski, prezes Greenway Polska

Nowe rozwiązanie jest darmowa i dostępna dla wszystkich użytkowników Map Google. Operator zwraca jednak uwagę, że póki co znajduje się ona w fazie testów, więc nie zawsze może działać ze 100 proc. dokładnością. Ratunkiem w razie problemów pozostaje aplikacja GreenWay zawsze gwarantująca najdokładniejsze i najbardziej szczegółowe dane.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)