Powolny objazd miasta Jaguarem I-Pace'em. My prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać

Powolny objazd miasta Jaguarem I‑Pace'em. My prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać

Jaguar I-Pace nawet w nocy wygląda zniewalająco
Jaguar I-Pace nawet w nocy wygląda zniewalająco
Źródło zdjęć: © Fot. Michał Zieliński
Michał Zieliński
06.06.2019 18:39, aktualizacja: 13.03.2023 14:07

Czas na kolejny POM. Wsiadamy do elektrycznego Jaguara I-Pace'a, czyli Samochodu Roku Wirtualnej Polski i ruszamy na ulice Warszawy. My kierujemy, ale – jak zwykle – to wy mówicie, gdzie mamy jechać.

Prawdziwie fantastyczny samochód poznaje się po tym, że nie chcesz z niego wysiadać. Nawet, gdy nie masz celu, jeździsz nim do późnej godziny, by tylko cieszyć się prowadzeniem. Właśnie dlatego wieczorami na ulice wyjeżdżają auta spokojnie jadące po prostu przed siebie. Na taki POM, czyli powolny objazd miasta, zabieramy was właśnie dzisiaj wozem, który jest jedyny w swoim rodzaju.

Jaguar I-Pace, bo o nim mowa, to elektryczny SUV, który nie przestaje zaskakiwać. Nietypowe proporcje i wygląd przywodzący na myśl samochód koncepcyjny sprawiają, że każdy się za nim obejrzy. Dzięki napędowi składającemu się z dwóch silników elektrycznych o łącznej mocy 400 KM oferuje przyspieszenie godne samochodu sportowego i prowadzi się równie dobrze. Ma też wystarczająco pojemną baterię, by przejechać z Warszawy do Gdańska bez zatrzymywania się na ładowanie.

To były powody, dla których to właśnie Jaguar I-Pace został Samochodem Roku Wirtualnej Polski 2018. Teraz chcemy, byście też mogli poznać ten wóz, dlatego czekamy na wasze pytania pod postem na Facebooku. Tam też piszcie kierunek, w którym mamy jechać. Wystarczy zwykłe "w lewo!", żeby skierować nas w miejsce, które chcecie zobaczyć.

Jeśli coś nie działa, odwiedź nasz fanpage i oglądaj transmisję bezpośrednio na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)