Czekajcie dalej na Cybertrucka. Elon Musk znów kombinuje z datami

Czekajcie dalej na Cybertrucka. Elon Musk znów kombinuje z datami27.01.2023 09:44
Cybertruck - wizualizacja
Cybertruck - wizualizacja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Tesla Cybertruck ujrzała światło dzienne w listopadzie 2019 roku. Dwa lata później miała trafić do seryjnej produkcji. Jest rok 2023, a auta jak nie było, tak nie ma. Na kiedy przesunięto datę debiutu?

Kolejny rok, kolejna opóźnienia Tesli. Amerykański producent rzadko dotrzymuje słowa w kwestii terminów. Trudno więc być zdziwionym, że pełna produkcja Cybertrucka jednak nie wystartuje w 2023 roku, jak zapowiadano wcześniej.

Potwierdził to sam Elon Musk, który wyraził nadzieję na pierwsze egzemplarze latem 2023 roku, choć jednocześnie zaznaczył, że nie ma szans na masową produkcję przed 2024. Nie zdradził też żadnych konkretnych terminów ani liczb

Warto wspomnieć, że Cybertrucka zamówiło 1,5 mln osób, więc im szybciej ruszą dostawy, tym lepiej. Po takim czasie nawet najzagorzalsi "wyznawcy" Muska, mogą być zniecierpliwieni.

Pytanie, czy nowe, przewidywane terminy okażą się realne. Tym bardziej, że Tesla wciąż nie opublikowała specyfikacji ani zdjęć wersji produkcyjnej. Trudno więc jednoznacznie stwierdzić, na jakim etapie jest cały projekt.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)