Żart Elona Muska przerodził się w nowy biznes. Twórca Tesli rozpoczął produkcję

Żart Elona Muska przerodził się w nowy biznes. Twórca Tesli rozpoczął produkcję08.11.2020 14:32
Elon Musk produkuje nie tylko samochody elektryczne. Teraz wpadł na nowy pomysł.
Elon Musk produkuje nie tylko samochody elektryczne. Teraz wpadł na nowy pomysł.
Źródło zdjęć: © Maja Hitij/Getty Images

Elon Musk zażartował 2 lata temu, że jego firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam miał zostać znaleziony pośród butelek "Teslaquili". Ten temat właśnie powrócił. I nie chodzi o bankructwo Tesli.

Twórca Tesli, miliarder Elon Musk, postanowił spróbować sił w nowej branży. Wykorzystując nazwę marki samochodów elektrycznych, stworzył zupełnie nowy produkt.

Innowacyjny pomysł Elona Muska nie dotyczy ani motoryzacji, ani podboju Kosmosu. Tym razem miliarder zainwestował w produkcję napojów. I to nie byle jakich.

Szalony pomysł Elona Muska

Musk postanowił produkować i sprzedawać trunek "Teslaquila". Wszystko zaczęło się w 2018 roku na Prima Aprilis. Dyrektor generalny Tesli zażartował wtedy na Twitterze, że firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam został znaleziony zapłakany z butelkami "Teslaquili".

Początkowy żart przerodził się w nowy biznes. Miliarder skorygował tylko nazwę. Teraz pojawił się gotowy produkt - "Tesla Tequila". Trunek zapakowany jest w szklaną butelkę w kształcie błyskawicy umieszczoną na aluminiowym stojaku.

Tesla Releases Tesla Tequila 🥃

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)