Żart Elona Muska przerodził się w nowy biznes. Twórca Tesli rozpoczął produkcję

Żart Elona Muska przerodził się w nowy biznes. Twórca Tesli rozpoczął produkcję

Elon Musk produkuje nie tylko samochody elektryczne. Teraz wpadł na nowy pomysł.
Elon Musk produkuje nie tylko samochody elektryczne. Teraz wpadł na nowy pomysł.
Źródło zdjęć: © Maja Hitij/Getty Images
Anna Piątkowska-Borek
08.11.2020 14:32, aktualizacja: 13.03.2023 10:29

Elon Musk zażartował 2 lata temu, że jego firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam miał zostać znaleziony pośród butelek "Teslaquili". Ten temat właśnie powrócił. I nie chodzi o bankructwo Tesli.

Twórca Tesli, miliarder Elon Musk, postanowił spróbować sił w nowej branży. Wykorzystując nazwę marki samochodów elektrycznych, stworzył zupełnie nowy produkt.

Innowacyjny pomysł Elona Muska nie dotyczy ani motoryzacji, ani podboju Kosmosu. Tym razem miliarder zainwestował w produkcję napojów. I to nie byle jakich.

Szalony pomysł Elona Muska

Musk postanowił produkować i sprzedawać trunek "Teslaquila". Wszystko zaczęło się w 2018 roku na Prima Aprilis. Dyrektor generalny Tesli zażartował wtedy na Twitterze, że firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam został znaleziony zapłakany z butelkami "Teslaquili".

Początkowy żart przerodził się w nowy biznes. Miliarder skorygował tylko nazwę. Teraz pojawił się gotowy produkt - "Tesla Tequila". Trunek zapakowany jest w szklaną butelkę w kształcie błyskawicy umieszczoną na aluminiowym stojaku.

Tesla Releases Tesla Tequila 🥃

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)