Innogy GO! zmienia regulamin i szykuje się do wprowadzenia nowego samochodu

Innogy GO! zmienia regulamin i szykuje się do wprowadzenia nowego samochodu
Filip Buliński

02.03.2020 10:00, aktual.: 13.03.2023 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z warszawskich wypożyczalni aut na minuty, Innogy GO!, szykuje się do udostępnienia klientom kolejnego, elektrycznego samochodu. W związku z tym firma zmieniła także nieco regulamin, który zacznie obowiązywać już 3 marca.

Firma carsharingowa Innogy GO! zasłynęła przede wszystkim z wyłącznie elektrycznej floty pojazdów. Na początku stanowiły ją BMW i3, później dołączyła także szybsza i mocniejsza odmiana s, a od 3 miesięcy klienci mogą korzystać także z dostawczego nissana e-NV200, renault kangoo ZE, MAN-a eTGE oraz volkswagena e-craftera.

Innogy GO! nie planuje na tym poprzestać. Jak informuje portal autonaminuty.org, następnym samochodem, jaki dołączy do floty, będzie najprawdopodobniej Jaguar I-Pace, zeszłoroczny zwycięzca Samochodu Roku Wirtualnej Polski oraz Car of the Year 2019. Po Warszawie jeżdżą już pierwsze egzemplarze z zamaskowanymi oznaczeniami firmy.

Na zmiany wskazują też modyfikacje regulaminu, które mają umożliwić płynniejsze wprowadzanie nowych aut. Zapis o 1000-złotowym udziale własnym w szkodzie w przypadku kolizji z winy użytkownika został zamieniony na kwotę zależną od konkretnego modelu pojazdu. Wydaje się to logiczne z uwagi na coraz większy wachlarz samochodów, wśród których różnica między najtańszym i najdroższym autem, po wprowadzeniu brytyjskiego samochodu elektrycznego, będzie nawet 3-krotna.

Oprócz tego Innogy GO! zamierza wprowadzić także usługi subskrypcji oraz pakiet minut natomiast zapis o ograniczeniu wynajmu do 2 dób został usunięty. Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 3 marca, być może wtedy też doczekamy się oficjalnej "premiery" nowego auta.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)