Kia Niro z Robertem De Niro - aktor gwiazdą kampanii promocyjnej

Kia sprytnie wykorzystała podobieństwo nazwy swojego modelu do nazwiska gwiazdy kina.
Kia sprytnie wykorzystała podobieństwo nazwy swojego modelu do nazwiska gwiazdy kina.
Źródło zdjęć: © mat.prasowe
Aleksander Ruciński

20.08.2019 08:39, aktual.: 13.03.2023 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kia Niro już niebawem doczeka się nowej, w pełni elektrycznej wersji. Debiut w salonach będzie poprzedzony kampanią promocyjną z udziałem specjalnego gościa. Jest nim Robert De Niro, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Obecnie klienci mają do wyboru klasyczną hybrydę oraz hybrydę plug-in. Natomiast elektryczna odmiana Niro, zadebiutuje jako e-Niro już na początku przyszłego roku. Ekologiczna Kia już sama w sobie jest na tyle ciekawą propozycją, że nie powinna mieć problemów z przyciągnięciem wystarczającej ilości klientów. Właściwa promocja nigdy jednak nikomu nie zaszkodziła.

Dlatego też Koreańczycy zdecydowali się sięgnąć po gwiazdę dużego kalibru, która swoim nazwiskiem będzie promować linię modelową Niro. Mowa oczywiście o Robercie De Niro. Kampania promocyjna "Nie ma jak Niro..." potrwa do końca października i obejmie kilka zabawnych spotów reklamowych z udziałem amerykańskiego aktora. Większość z nich zobaczymy na platformach VoD oraz Youtube. Pierwszy został już opublikowany:

Kia zamierza podkreślić w reklamach wszystkie atuty swojej propozycji wliczając w to modny wygląd, duży zasięg, wysoki poziom bezpieczeństwa, czy przestrone wnętrze. Ceny elektrycznej wersji modelu Niro powinniśmy poznać jeszcze w tym roku. Kilka tygodni później auto oficjalnie zadebiutuje w salonach.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)