Podróż Mustangiem Mach-E po Polsce. Odc. 2 - Manor House

Podróż Mustangiem Mach-E po Polsce. Odc. 2 - Manor House

Autokult Elektromobilność
5 października 2021

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Manor House Hotel & SPA leży trochę dalej niż połowa drogi z Krakowa do Warszawy. To jeden z najbardziej kompletnych obiektów tego typu w Polsce, oferujący niezwykłą ilość zabiegów wspierających biowitalność, czyli przedłużających życie. Nic dziwnego, że to właśnie tu zatrzymujemy się żeby naładować nasze własne akumulatory.

Biowitalność - to seria kuracji odmładzających, które stanowią alternatywę do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych czy kosmetycznych. W ramach terapii, jakie można odbyć w hotelu Manor House, można skorzystać z kryształowego łoża harmonizującego czakry (7 centrów energetycznych w naszym ciele), dzięki któremu uwalniane są przepływy energii pomiędzy ciałem a duszą.

Obraz
© Fot. Błażej Żuławski

Można odbyć seans na kamiennych łożach, podczas którego nasze ciało się regeneruje i rozluźnia, m.in. dzięki muzkoterapii – dźwiękom wydawanym przez tybetańskie gongi i misy o specjalnych częstotliwościach. Jest też generator plazmy i diagnostyka kwantowa, a także balansowanie plazmowe dr. Keshego, podczas którego zakładamy na głowę kosmicznie wyglądający hełm podłączony do maszyny, która zarządza naszymi przepływami energetycznymi, porządkując nasze myśli i emocje.

Oczywiście patrząc na to, nie mogę przestać myśleć o przepływach energetycznych w naszym Mustangu, który dowiózł nas do Chlewisk tak szybko i wydajnie, że nawet nie zdążyliśmy się zmęczyć - między innymi dzięki swojemu genialnemu, aktywnemu, radarowemu tempomatowi, stanowiącemu bardzo obiecujące preludium do całkowicie autonomicznej jazdy...

PO WIĘCEJ INFORMACJI O TYM JAK MUSTANG MACH-E SPRAWDZIŁ SIĘ W TEJ PODRÓŻY - KLIKNIJ TUTAJ

Źródło artykułu:WP Autokult
Komentarze (0)