Szukają partnerów do budowy ładowarek dla elektryków. Prezes Eleport wylicza ile można z nimi zyskać

Szukają partnerów do budowy ładowarek dla elektryków. Prezes Eleport wylicza ile można z nimi zyskać

Mateusz Żuchowski
14.09.2022 05:58, aktualizacja: 28.10.2022 09:51

Elektromobilność rozwija się w Polsce tempie, które wymusza budowę ogromnej liczby nowych ładowarek. Do gry wkracza właśnie firma, która ma odmienny od konkurencji pomysł na przyspieszenie rozwoju potrzebnej infrastruktury. Do pomocy chce wciągnąć samych Polaków.

Eleport to operator ogólnodostępnych ładowarek do samochodów elektrycznych oraz dostawca samej usługi ładowania. Firma ta na polskim rynku jest obecna co prawda dopiero od kilku miesięcy, ale posiada już bardzo duże doświadczenie w sferze elektromobilności i znaczące sukcesy na tym polu. W różnych krajach posiada już łącznie ponad 100 tys. własnych i partnerskich stacji ładowania.

Szybkie i skuteczne działanie zawdzięcza ona odmiennemu od pozostałych operatorów modelowi biznesowemu. Polega on na współpracy z lokalnymi partnerami na bardzo preferencyjnych warunkach. O tym dlaczego warto się zainteresować taką formą współpracy i ile każdy Polak może na niej zyskać opowiada Chief Revenue Officer globalnych struktur tej estońskiej firmy i prezes jej polskiego oddziału Janusz Grądzki.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)